Asfalto pervežimas

Nepaisant technologijų tobulėjimo ir naujų medžiagų atsiradimo, asfaltas išlieka populiariausia įvairios paskirties kelių danga. Jis naudojamas tiesiant greitkelius, vietinės reikšmės kelius, pėsčiųjų ir dviračių takus, taip pat jo prireiks gyvenamųjų namų kompleksų plėtotojams, privačių namų savininkams kiemo asfaltavimui. Tokį asfalto dangos populiarumą lemia prieinama kaina, tvirtumas, ilgaamžiškumas, klojimo paprastumas ir greitis. Be to, asfaltas, paklotas pagal visus standartus, yra saugiausia danga automobiliams lyjant, sningant, ledui.

Veiksmingiausias asfalto transportavimo būdas iki klojimo aikštelės yra pneumatinė transportavimo sistema. Čia galite užsisakyti asfalto pristatymą už prieinamą kainą. Asfalto pervežimas Vlatransa vykdomas savivarčiais laikantis visų būtinų sąlygų.

Asfalto iškrovimas ant asfalto klotuvo

Asfalto klotuvas – tai mašina, skirta viršutiniams kelio sluoksniams – asfalto dangoms kloti. Jis nutiesia asfaltą teisingai, todėl gali išlaikyti sunkių volų svorį galutinai sutankinti ir išlyginti. Paprastai klotuvas yra suporuotas su savivarčiu, kuris pristato medžiagą. Tačiau kai kuriais atvejais asfaltas tiekiamas iš priekabos, o tai labai nepatogu.

„Vlatransa“ naudoja savivarčius asfaltui pristatyti į kelio darbų vietą. Jie iškrauna mišinį tiesiai į klojimo bunkerį, o tai labai supaprastina kelių tiesėjų darbą. Iškrovimas ant trinkelės atliekamas pakėlus kėbulą ir nuslydus asfalto mišiniu.

Kur nebrangiai užsisakyti asfalto pervežimą Lietuvoje?

Mūsų svetainėje galite užsisakyti asfalto pervežimą už mažiausią kainą Lietuvoje. Pakrauti automobilį galite bet kada, taip pat užsisakyti pristatymą Lietuvoje. Asfalto transportavimo kaina (kaina) skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo pristatomo mišinio tūrio bei pristatymo vietos.

Asfalto pervežimai vykdomi visose Lietuvos apskrityse: Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Šiauliuose. Dėl pristatymo galite susitarti paskambinę telefonu 304506037 arba internetu svetainėje užpildę formą. Vadovai su jumis susisieks netrukus!

SUSISIEKITE


Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.