Ekskavatorių nuoma ir paslaugos

Nuomojame ekskavatorių įvairiems kasimo ir krovimo darbams.
UAB „Vlatransa“ nuomoja ekskavatorių įvairios apimties kasimo darbams.

Tai gali būti dideli statybiniai projektai ar smulkūs kasimo darbai.

Ekskavatorius nuomojamas Vilniaus mieste ir rajone.
Turime vikšrinį ir savaeigį ekskavatorių paprastesniems kasimo darbams.

ekskavatoriu nuoma

Ekskavatorių nuomos kaina

Ekskavatoriaus nuomos kaina skiriasi priklausomai nuo šių trijų pagrindinių aplinkybių:

  • Ekskavatoriaus transportavimo atstumas. Kadangi ekskavatorius negali pats riedėti lengviesiems automobiliams skirtais keliais, reikalinga speciali technika (vilkikas ir speciali platforma) ekskavatoriui atvežti į objektą. Kuo toliau objektas, tuo didėja transportavimo išlaidos.

 

  • Ekskavatoriaus nuomos laikas. Ekskavatorius nuomojamas mažiausiai 3 valandoms. Galima nuomą skaičiuoti ne valandomis, o dienomis, jei mašinos reikia ilgesniam laikotarpiui.

 

  • Ekskavatoriaus nuoma su vairuotoju ar be jo. Kaina skiriasi nuo to, ar reikalingas vairuotojas, ar tik pati mašina.

Visos kainos yra derinamos priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir apimties. Susisiekite su mumis jau dabar – aptarsime konkrečius pasiūlymus.

Skambinkite jau dabar telefonu: +3706 777 6937

Ekskavatoriaus paslaugos Vilniuje

UAB „Vlatransa“ užsiima statybos mašinų nuoma, todėl jau yra žinoma Vilniaus ir Vilniaus rajono statybininkams.

Nuomojame ekskavatorius įvairioms paslaugoms:

Pamatų tranšėjų, griovių, kelių, duobių kasimas;

Reljefo formavimas;

Grunto, statybinių atliekų, skaldos pakrovimas į savivarčius;

Griovimo darbai;

Tvenkinių kasimas;

Vandens telkinių krantų kasimas ir valymas;

Sniego kasimas ir krovimas;

Ir kiti.

 

Kodėl užsakyti ekskavatoriaus paslaugas iš mūsų

Kodėl verta pasirinkti būtent mus?
Profesionalus aptarnavimas. Mūsų technika ir komanda yra profesionali, todėl galite būti tikri, kad darbai atliekami laiku ir numatytu tempu.

Prižiūrėta technika. Nuolatos prižiūrime savo ekskavatorius, rūpinamės jų mechanizmų tvarkingumu ir „sveikata“.

Patyrę operatoriai. Ekskavatorių operatoriai yra patyrę ir šį darbą dirba ne vienerius metus. Sukaupta ilgametė patirtis padeda darbus atlikti geriau ir greičiau.

Lankstumas. Galime prisitaikyti prie paslaugų poreikio per itin trumpą laiką. Tokiu būdu mūsų technika gali atlikti ir griovimo, ir kasimo darbus vieno užsakymo metu.

Konsultuojame užsakovus. Patariame, kaip geriau atlikti darbus, kad viskas būtų efektyvu ir pagal galiojančius LR teisės aktus.

Padedame pasirūpinti reikalinga dokumentacija. Užsakovams padedame su kasimo ar griovimo darbams reikalinga dokumentacija, leidimais.

Bendradarbiaujame su kitais statybų specialistais, todėl darbas vyksta itin sklandžiai. Tiksliai vykdome technines užduotis.

Tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo. Vertiname partnerystę, todėl darome viską, kad mūsų bendradarbiavimas su užsakovais ir kitų sričių specialistais būtų sąžiningas ir ilgalaikis.

KLIENTŲ KLAUSIMAI

Klientai mūsų dažnai klausia apie mūsų paslaugas. Pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus, kurie padės susidaryti platesnį vaizdą apie mūsų teikiamas savivarčio nuomos paslaugas Vilniuje.

Mūsų ratinis ekskavatorius kasa iki 7 metrų gylio duobes. Vikšrinis ekskavatorius kasa iki 12 metrų gylio duobes.

Statant buitinių nuotekų įrenginius kasamos gana nedidelės 3-5 metrų gylio duobės, todėl visiškai pakanka ratinio ekskavatoriaus. Jis yra mobilus, gerai juda nedideliame sklype, mažiau drasko vejos paviršių, todėl idealiai tinka šiems darbams.

Taip, galime. Vandens telkiniams gilinti, formuoti šlaitams geriausiai tinka vikšrinis ekskavatorius, nes jo strėlė ilgesnė, galima montuoti platesnį kaušą, kad darbai vyktų pakankamai efektyviai ir greitai.

SUSISIEKITE


Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.