Augalinis gruntas

Kokybiškoje augalų žemėje yra gausus maistinių medžiagų mišinys, reikalingas sveikiems augalams. Tinkamo tipo viršutinis dirvožemio sluoksnis išlaiko vandenį ir maistines medžiagas, skatina sveiką augalų augimą. Aukštos kokybės juodas dirvožemis suteikia želdinių vejoms ir sodams.

Kraštovaizdžio dizaineriai projektams prideda viršutinį dirvožemio sluoksnį, kad nauji augalai būtų sveiki. Jis gali būti naudojamas dirvos kokybei ar kiekiui pagerinti dirbamoje vietovėje. Dirvožemis aplink naujus namus dažnai būna smėlėtas arba molingas. Pridėjus kelis colius augalų dirvožemio, nauji augalai ir sėklos gaus jiems reikalingų maistinių medžiagų ir gali plisti naujos šaknys.

 

Augalų dirvožemio

Augalų dirvožemis yra viršutinis dirvožemio sluoksnis, praturtintas lapų organinėmis medžiagomis, todėl jis yra tinkamesnis augalams augti. Aukštos kokybės sijota juoda žemė sumaišoma su 100% organiniu sendintų lapų mulčiu, kad būtų sukurta žemė, kuri idealiai tinka velėnai, sėkloms, sodams, pakeltoms lysvėms ir vejai sėti. 

Mūsų daržovių žemė bus puikus pagrindas jūsų sodui ar daržui!

 

Užsisakykite daržovių žemę

Iš „Vlatransa“ Vilniuje galite užsisakyti sijotų juodžemių beveik bet kokiu kiekiu. Reikiamą kiekį sijotos augalinės žemės Jums pristatysime patys, todėl Jums nereikės galvoti apie pristatymą. Sužinoti sijoto juodžemio kainas ir pateikti užsakymą pas mūsų vadybininkus galite telefonu +3706 777 6937. Anketą taip pat galite palikti internete svetainėje, nurodydami savo kontaktus ir paslaugą, kurią norite užsisakyti, o mes padarysime. kuo greičiau jums perskambinti.

 

Sijotas černozemas

Černozemas reiškia maistinių medžiagų turtingą viršutinį dirvožemio sluoksnį, kuris dažnai būna juodos spalvos dėl didelio augalinės ir gyvūninės medžiagos kiekio ir dėl to didelio maistinių medžiagų kiekio. Kuo tamsesnis dirvožemis, tuo didesnis organinių medžiagų kiekis. Dėl šios priežasties sijotą juodžemį dažnai rekomenduojama įberti į namų sodus ar vejas prieš sodinimą. Jei ieškote maistinių medžiagų turtingos dirvos ir nežinote, kurią pasirinkti, pirkite išsijotą juodą dirvą, nes tai geriausia maistinių medžiagų turinti auginimo medžiaga.

 

SUSISIEKITE


Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.