Birių medžiagų atvežimas Vilniuje

Birios medžiagos – tai sausos kietosios medžiagos, kurios dažniausiai būna miltelių, granulių arba gabalėlių pavidalo. 

Populiariausios birios medžiagos yra:

Birios medžiagos negali būti lengvai transportuojamos be atitinkamų konteinerių. Tai ypač pasakytina apie smulkius grūdelius arba miltelius. Veiksmingiausias miltelių pavidalo biriųjų medžiagų transportavimo būdas perdirbimo įmonėje yra pneumatinė transportavimo sistema. Vlatransa realizuoja greitą birių medžiagų pristatymą reikiamomis sąlygomis, kad medžiagos netrupėtų ir nebūtų užterštos.

 

Smėlis pamatu uzpylimui

Smėlis pamatams užpilti yra biri nuosėdinė uoliena. Tai yra nuolaužų atmosferos poveikio proceso produktas. Didžioji dalis šių gaminių yra išgaunama Lietuvoje, nes smėlis naudojamas beveik visuose statybos projektuose:

Birių medžiagų pristatymas

Vlatransa siūlo platų birių kraštovaizdžio medžiagų, tokių kaip viršutinis dirvožemio sluoksnis, mulčias, kompostas ir kraštovaizdžio akmuo, asortimentą. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mes galime padėti. Bet kada galime pakrauti Jūsų sunkvežimį, taip pat galite užsisakyti pristatymą. Birių medžiagų pristatymą Vilniuje susitarkite telefonu arba internetu mūsų svetainėje užpildę formą. Mūsų vadybininkai jums perskambins kuo greičiau!

 

SUSISIEKITE


Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.