Smėlio pristatymas Lietuvoje

Smėlis yra viena iš populiariausių medžiagų, plačiai naudojamų statyboje. Jis naudojamas daugelyje statybos darbų etapų – klojant pamatus, apželdinant ir pan. Atliekamų darbų kokybė tiesiogiai priklauso nuo naudojamų žaliavų kokybės.

Mūsų įmonėje galite užsisakyti kokybišką smėlį Lietuvoje už palankią kainą, kurio pristatymas neužims daug laiko. Liksite maloniai nustebinti įmonės paslaugomis, pristatymas atliekamas greitai, laikantis birių medžiagų transportavimo sąlygų, kad jos nesutrupėtų ir nesusiteptų. Įmonė miltelines medžiagas gabena specializuotomis transporto priemonėmis – savivarčiais.

 

Kur užsisakyti smėlio pristatymą Lietuvoje?

Prireikus smėlio Lietuvoje, susisiekite su mumis. Smėlį pas mus galite užsisakyti su pristatymu, o reikiamu kiekiu jis bus pristatytas tiesiai į namus arba į statybvietę. Pervežimus įmonė atlieka specialia įranga. Smėlio pristatymo kaina skaičiuojama individualiai, priklauso nuo pristatymo apimties ir vietos.

Galimas smėlio pristatymas į šias Lietuvos apskritis: Alytaus, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Tauragės, Telšių, Utenos ir Šiaulių apskritis. Užsisakyti pristatymą galite paskambinę telefonu 304506037 arba internetu svetainėje vlatransa.lt užpildę formą. Įmonės vadovai su jumis susisieks artimiausiu metu!

 

Smėlio pristatymo kainos

Smėlio pristatymo kaina Lietuvoje priklauso nuo užsakomo tonažo. Norėdami sužinoti kainą, palikite internetinę paraišką šioje svetainėje ir mes paskaičiuosime tikslią kainą.

Smėlio tonų konvertavimo į kubinius metrus lentelė:

tonų m3 tonų m3
1 0,67 20 13,4
1,5 1 30 20,1
2 1,34 40 26,8
5 3,35 50 33,5
10 6,7 60 40,2

Bendradarbiavimo su Vlatransa privalumai

Tarp pagrindinių bendradarbiavimo su Vlatransa privalumų verta paminėti:

Vertiname kiekvieną klientą ir garantuojame aukštą aptarnavimo lygį, greitą pristatymą bei kokybišką smėlį už prieinamą kainą.

SUSISIEKITE


Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.